benteler-logo.png

SOLAR MODÜL BİRLEŞTİRME

benteler-solar-modül-kenar-sıyırma.jpg

Kenar sızdırmazlığı
Son derece yüksek hassasiyete sahip BENTELER Kenar Sızdırmazlık Sistemi, butil sıcak eriyikten yapılmış bir dikiş oluşturur. Tercih edilen EVA veya PVB laminasyon folyosuna bağlı olarak, sızdırmazlık dikişi tam olarak oluşturulur ve güneş modülünün üzerine yerleştirilir. Makine tasarımı, proses güvenilirliğine maksimum değer verir. Lazer tabanlı sensörler, sızdırmazlık dikişini kalıcı olarak izler. Büyük bir merkezleme tablası, tekdüze kalite için camın gerekli sıkı tutulmasını sağlar. Sağlam tasarım ve basit çalıştırma küresel kullanıma izin verir.

Ray yapıştırma
BENTELER, sözde "demiryolu bağlama" için çeşitli tesis konseptleri sunar. İster basit bir "bant" bazlı yapıştırıcı teknolojisi istendiğinde, ister 1K veya 2K yapıştırıcı veya bant ve yapıştırıcı kombinasyonuna ihtiyaç duyulsun, BENTELER'in müşterileri için uygun bir çözümü var.Bunları pratik olarak mevcut her tür ray ile birleştiriyoruz. Portföyümüzde ayrıca temizleyici ve astar ile rayların ön işlemden geçirilmesi için entegre ekipman da bulunmaktadır.Sonuç, müşterinin modern güneş modülü üretiminin gereksinimlerine göre 7/24 kesintisiz çalışma için modüler olarak tasarlanmış, bireysel bir makine almasıdır.

Folyo yönetimi
BENTELER Folyo Yönetimi, folyoyu kesmek ve konumlandırmak için son derece yüksek tekrarlanabilirliği ve son derece yüksek kullanılabilirliği ile öne çıkar. Makine, ilgili folyonun özelliklerine özel olarak uyarlanmıştır.