Yükleme ve Depolama Sistemleri

hegla-logo.png
hegla-cam-depolama.jpg

HEGLA'nın tam otomatik depolama ve yükleme çözümleriyle, üretim süreçleri, üretim zincirinin başlangıcından itibaren optimum şekilde organize edilir. Müşterilerimizle yakın koordinasyon içinde, üretim süreçlerine ve saha koşullarına özel olarak uyarlanmış bireysel bir konsept yaratıyoruz. Otomatik süreçler erişim sürelerini ve depolama maliyetlerini önemli ölçüde azaltarak üretkenlik rezervlerini serbest bırakır.

hegla-yerden-yükleme-rapidloader.png

RAPIDLOADER

Rapidloader, camlarınızı 5x2'ye kadar yükleme pozisyonlarından tam otomasyon ve hassas döngülerle yüklemenizi sağlar. Yüksek düzeyde işlevsel güvenilirlik sağlamak ve camın güvenli bir şekilde yüklenmesini sağlamak için, sistem her bir plakayı altından çekerek başlar. kompakt, zemin üstü tasarımı sayesinde, Rapidloader hemen her yükseklikteki fabrikalarda kullanılabilir.

hegla-kompakt-yükleme-sistemi-compact-lo

COMPACT LOADER

Kompakt tasarımı, düşük toplam derinliği ve entegre kompakt deponun bölmelerine sunduğu döngü için optimize edilmiş erişim, tam otomatik Kompakt Yükleyiciyi sıkışık depolama alanları ve alçak salonlar için ideal bir çözüm haline getirir. Bir veya daha fazla ek kompakt depo ile birleştirildiğinde, depolama hacmi ve çeşitli tipler genişletilebilir ve böylece hemen hemen her ihtiyaca uyacak şekilde uyarlanabilir. Kompakt Yükleyici, hemen hemen her mekansal koşul altında kullanılabilen ve camla iki adede kadar kesme hattını güvenilir bir şekilde besleyen bağımsız bir tam portal olarak tasarlanmıştır.

hegla-yükleme-sistemi-rapidstore.png

RAPIDSTORE

Daha fazla cam çeşidi, daha fazla saklama alanı, daha az kullanım. Rapidstore ile mevcut cam deponuzu genişletebilir ve yerden yükleme sisteminizin erişebileceği türlerin sayısını artırabilirsiniz. Yerden tasarruf sağlayan saklama çerçevesi, camı önceden paketlenmiş paketler halinde sağlar. Kesme diyagramındaki gereklilikleri takiben mekik, camla doldurulmuş çerçeveyi alır ve onu sabit veya hareketli bir yükleyicide doğrudan bir toplama noktasına taşır.

hegla-insansız-taşıma-avg.png

AGV

Yeni Otomatik Kılavuzlu Araçlar, otomatik kılavuzlama ile ve üretim döngüleriyle uyumlu olarak çeşitli görevleri bağımsız olarak gerçekleştirir; örneğin, mobil depolama raflarını ve A ve L çerçevelerini kesme ve ayrı işleme istasyonları arasında taşımak. Bir kontrol sistemiyle birlikte çalışan AGV'ler, hem sürekli bir cam akışını sürdürerek hem de önceliklerdeki ve makine kullanılabilirliğindeki değişikliklere uyum sağlamada büyük esneklik sunarak mükemmeldir.

hegla-köprülü-yükleme-sistemi-gantry-loa

GANTRY LOADER

PBK otomatik portal yükleme sistemi, döngü ile hassas senkronizasyon içinde cam depodan gelen levhalarla bir veya daha fazla kesme hattını sürekli olarak besler. Konfigürasyona bağlı olarak, kompakt vantuz çerçevesi A / L raflarına, otomatik kompakt depolama sistemine veya dahili yükleme raflarına (isteğe bağlı) erişir. Yüksek düzeyde güvenlik ve cam kalitesi, HEGLA’nın, kaldırılmadan önce yığının altından cam tabakasının soyulduğu yerleşik kaldırma işlemi ile garanti edilmektedir. İsteğe bağlı otomatik istifleme sistemi, ham camı otomatik olarak dahili yükleme raflarından veya diğer depolama sistemlerinden depoya aktarmak için bekleme sürelerini kullanarak daha da fazla rahatlık ve üretkenlik sunar.