hegla-logo.png

Düz Cam Kesim Sistemleri

hegla-rapidline-düz-cam-kesim.png

HEGLA'nın tam otomatik depolama ve yükleme çözümleriyle, üretim süreçleri, üretim zincirinin başlangıcından itibaren optimum şekilde organize edilir. Müşterilerimizle yakın koordinasyon içinde, üretim süreçlerine ve saha koşullarına özel olarak uyarlanmış bireysel bir konsept yaratıyoruz. Otomatik süreçler erişim sürelerini ve depolama maliyetlerini önemli ölçüde azaltarak üretkenlik rezervlerini serbest bırakır.

hegla-rapidline-düz-cam-kesim.png

RAPIDLINE

Rapidloader, camlarınızı tam otomasyon ve hassas döngülerle 5 x 2'ye kadar yükleme konumundan yüklemenizi sağlar.

Detaylar
hegla-rapidcutKT-düz-cam-kesim.png

RAPIDCUT KT

Kompakt tasarımı, düşük toplam derinliği ve entegre kompakt deponun bölmelerine sunduğu döngü için optimize edilmiş erişim, tam otomatik Kompakt Yükleyiciyi sıkışık depolama alanları ve alçak salonlar için ideal bir çözüm haline getirir.

Detaylar
hegla-galactic-düz-cam-kesim.png

GALACTIC

Rapidstore ile mevcut cam deponuzu genişletebilir ve yerden yükleme sisteminizin erişebileceği türlerin sayısını artırabilirsiniz.

Detaylar
hegla-formlineKT-düz-cam-kesim.png

FORMLINE KT

Yeni AGV'ler, otomatik kılavuzlama ile ve üretim döngüleriyle uyumlu olarak çeşitli görevleri bağımsız olarak gerçekleştirir; örneğin, mobil depolama raflarını ve A ve L sehpaları kesim ve işleme istasyonları arasında taşımak.

Detaylar
hegla-optimax-düz-cam-kesim.png

OPTIMAX

Otomatik portal yükleme sistemi, döngü ile hassas senkronizasyon içinde cam deposundaki camlarıbir veya daha fazla kesme hattını sürekli olarak besler.

Detaylar