benteler-logo.png

Benteler Yıkama Makineleri

BENTELER, düz ve kavisli camlar için çok çeşitli çamaşır makineleri sunmaktadır. Bu nedenle cam üreticilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Tüm BENTELER Çamaşır Makineleri, mükemmel yıkama kalitesi nedeniyle ikna edicidir ve farklı yıkama hızları için mevcuttur.

BENTELER, bireysel müşteri talepleri için modüler bir çamaşır makinesi sunmaktadır. Gereksinimlere bağlı olarak, modüller gerekli temizlik görevlerine göre monte edilir. Güçlü cilalama, temizleme ve yıkama agregalarının kombinasyonu ile tutarlı yüksek temizlik sonuçları elde edilir.

benteler-tecWasherF.jpg

TECWASHER

Mimari / Otomotiv / Endüstriyel Camlar

TecWasher model ailesi, özelleştirilmiş, bağımsız çamaşır makinelerine özellikle uygun maliyetli bir alternatif olarak küçük ve orta boyutlu cam formatları için standartlaştırılmış, modüler bir konsepttir. Bu konsept, verimliliği ve yerden tasarruf sağlayan konsepti ile öne çıkıyor.

benteler-kaplamalı-cam-yikama-makinesi.j

KAPLAMA HATTI

Mimari / Otomotiv / Endüstriyel Camlar

BENTELER Coating Washer, aşağıdaki kaplama işlemi için camı en uygun şekilde hazırlar. Yüksek performanslı cilalama, temizleme ve durulama bölgelerinin kombinasyonu sayesinde sürekli yüksek temizlik sonuçları elde edilir.

benteler-bombeli-yan-cam-yikama-makinesi

OTOMOTİV -YAN CAM

Otomotiv Camlar

Kavisli yan camlar ve tavan camı için BENTELER çamaşır makinesi, kavisli cam işleme gereksinimleri için özel olarak tasarlanmıştır. Özel geliştirilmiş prosesler ile yüksek yıkama ve kurutma kalitesi sağlar.

benteler-tecWasher-Compact.jpg

TECWASHER COMP.

Mimari / Otomotiv / Endüstriyel Camlar

TecWasher Compact model ailesi, küçük ve orta boyutlu cam formatları için yüksek kaliteli bir yıkayıcıdır.

benteler-yikama-makinesi-lab-washer.jpg

LAB WASHER

Mimari / Endüstriyel Camlar

BENTELER LAB-Washer, muazzam çeşitlilik ile dikkat çekiyor. Uygulama alanları temiz odalarda veya karmaşık yıkama görevleri gerektiren herhangi bir yerde bulunur. BENTELER LAB-Washer, yıkama bölgesinde tamamen sentetikten yapılmıştır. Modüler tasarımı, çeşitli uygulama durumları için esneklik sağlar. Çamaşır makinesi bu nedenle isteklerinize göre yapılandırılabilir.

benteler-ince-cam-yikama-makinesi.jpg

İNCE CAM

Endüstriyel Camlar

BENTELER İnce Cam Yıkama Makinesi, muazzam çeşitlilikle dikkat çekiyor. Uygulama alanları temiz odalarda veya karmaşık yıkama görevleri gerektiren herhangi bir yerde bulunur. BENTELER ince cam yıkama makinesi, yıkama bölmesi içinde tamamen sentetikten yapılmıştır. Modüler tasarımı, çeşitli uygulama durumları için esneklik sağlar. Çamaşır makinesi bu nedenle isteklerinize göre yapılandırılabilir

benteler-yikama-makinesi-type45.jpg

TYPE 45

Mimari / Otomotiv / Endüstriyel Camlar

Mükemmel yıkama ve kurutma kalitesi

benteler-bombeli-cam-yikama-makinesi.jpg

OTOMOTİV - ÖN CAM

Otomotiv Camlar

Eğimli ön camlar ve üst camlar için BENTELER Çamaşır Makinesi, mükemmel yıkama kalitesi ile ayırt edilir ve farklı yıkama hızları için mevcuttur. Çamaşır Makinesi dünya çapında OEM üreticileri tarafından kabul edilmektedir.

benteler-dik-yikama-makinesi.jpg

DİK YIKAMA

Mimari Camlar

BENTELER dikey çamaşır makinesi, tek bir makine olarak veya dikey delme veya taşlama makinesi ile birlikte kullanılabilir. Makine yapısı, ağır üretim koşullarında sağlamlığı ve uzun ömürlü süreyi garanti eden çelik elemanlardan yapılmıştır.