hegla-logo.png

Lamine Cam Kesim Sistemleri

hegla-prolam-kombi-lamine-kesim.png

HEGLA'nın tam otomatik depolama ve yükleme çözümleriyle, üretim süreçleri, üretim zincirinin başlangıcından itibaren optimum şekilde organize edilir. Müşterilerimizle yakın koordinasyon içinde, üretim süreçlerine ve saha koşullarına özel olarak uyarlanmış bireysel bir konsept yaratıyoruz. Otomatik süreçler erişim sürelerini ve depolama maliyetlerini önemli ölçüde azaltarak üretkenlik rezervlerini serbest bırakır.

hegla-prolam-lamine-kesim.png

PROLAM

Birinci sınıf kesim kalitesi, yüksek üretkenliği ve otomasyonu ile ProLam, lamine emniyet camı için güçlü bir kesme sistemidir. Birkaç Z-kesimi içerenler gibi en zorlu kesme işleri için bile sürekli olarak yüksek kalite üretir. ProLam, eğimli tablaya sahip bağımsız bir sistem olarak veya otomatik yüklemeli doğrusal yapı için mükemmeldir. Alternatif olarak, güçlü yönlerinden yüksek hacimli bir endüstriyel kesme çözümü olarak en iyi şekilde yararlanmak için başka bir kesim masasıyla birleştirilebilir.

hegla-prolam-laser-lamine-kesim.png

PROLAM LASER

ProLam LSR ile LSG kesimi her zamankinden daha hızlı. Yeni geliştirilen lazer ayırma teknolojisi sayesinde, film eskisinden çok daha hızlı ısıtılabiliyor. Genel süreç de hızlandırılmış ve geleneksel kesme sistemlerine kıyasla üretkenliği yüzde 20 veya daha fazla artırmıştır. Sistemin yüksek performansı sadece döngü süresine ve hassas kesim sonuçlarına yansımıyor - lamine camı dört veya sekiz katlı filmlerle keserken eskiden çok zaman alan ısıtma işlemi artık çok daha kısa, dolayısıyla üretkenliği daha da artırıyor Daha ileri.

hegla-rapidlam-shape-şekilli-lamine-kesi

RAPIDLAM SHAPE

RapidLam Shape, lamine camdan yapılmış serbest formların ve modellerin otomatik olarak puanlanması söz konusu olduğunda yepyeni bir seçenekler dünyasının kapısını açar. Kesinlikle eşzamanlı kontrole sahip iki döner kesici kafa, kesme şemasındaki spesifikasyonlarla tam olarak eşleşen hassas sonuçlar üretir. Model, yerleşik konumlandırma ve kavrayıcı sistem tarafından kontrol edilen hassas hareketle şekillendirilir.

hegla-prolam-kombi-lamine-kesim.png

PROLAM KOMBI

ProLam Kombi, lamine emniyet camını ve düz camı esnek ve doğru bir şekilde kesmek için otomatik bir kombo kesim sistemidir. Bu hızlı ve yüksek verimli ünite, bir üretim hattının parçası olarak endüstriyel ölçekte üretim söz konusu olduğunda mükemmeldir. ProLam Kombi, acil siparişleri işlemek, üretim zirveleri sırasında diğer makinelerin üzerindeki yükü hafifletmek veya farklı cam türleri ile üretim yapmak için bağımsız bir sistem olarak mükemmeldir.

hegla-advalam-lamine-kesim.png

ADVALAM

AdvaLam, tam otomatik bir LSG kesme sistemidir - yüksek hacimli endüstriyel üretim veya sonraki üretim hatlarına cam levhalar beslemek için mükemmel seçim. Artık şeritlerin taşınması, konumlandırılması, kesilmesi, ayrılması ve hatta bertarafı, sıfır operatör girdisi gerekerek sistemin kendisi tarafından kontrol edilir. AdvaLam'ın güçlü yönleri, bir kompozit hattın parçası olarak kullanıldığında (örneğin bir ProLam ünitesi ile birlikte) gerçekten öne çıkmaktadır: X-tabakalarının daha sonra dekodajı çıkarılır ve tamamen otomatik olarak kesilir ve aşağı akış sistemi de otomatik olarak hazırlanır. hızlı ardıllık.

hegla-ecolam-plus-lamine-kesim.png

ECOLAM

Yarı otomatik süreçler ve kullanıcı dostu çalışma, EcoLam Plus'ı profesyonel lamine cam kesimleri için ideal bir sistem haline getirir. Sistem otomatik olarak kesme, kırma ve ayırma işlevlerini yerine getirir ve optimum sonuçlar garanti edilir.

hegla-prolam-shape-şekili-lamine-kesim.p

PROLAM SHAPE

LSG kesim altyapınızı ProLam Shape model kesim sistemiyle genişletin. İster dairesel, oval, trapezoidal, serbest biçimli veya daha geleneksel levha geometrileri isteyin - gerçekleştirdiğiniz tüm kesme prosedürleri otomatik, hassas ve her an yeniden üretime hazır olacaktır.

hegla-prolam-advalam-komple-hat.png

PROLAM + ADVALAM

Tamamen ağa bağlı AdvaLam ve ProLam kompozit hattı, LSG için iki yüksek performanslı kesme sistemini bir araya getirir. Bu iki sistem birinci sınıf kesim kalitesi, hassasiyet, yüksek üretkenlik ve otomasyona sahiptir. Kompozit hat, güçlü yönlerini yüksek hacimli, endüstriyel, otomatik bir kesme çözümü olarak göstermelerine olanak tanır.

hegla-stream-lam-otomatik-lamine-kesim.p

STREAMLAM

Yeni StreamLam, önceki süreçleri ve ilişkileri değerlendirerek, yeniden düşünerek ve değiştirerek oluşturulan, lamine emniyet camı için bütünsel bir yüksek performanslı kesim ile eş anlamlıdır. Ortaya çıkan çift katlı konsept ve modüler kesme üniteleri, aynı anda üç bölmenin kesilebileceği anlamına gelir.