hegla-logo.png

Lazer Kenar Sıyırma

hegla-lazer-işaretleme.png
hegla-lazer-sıyırma-perfect-edge.jpg

LEA 300, düz cam ve lamine cam için yeni bir nazik kenar dekoratör türüdür. En yüksek estetik ve görsel standartları bile karşılayan çizilmez, kristal berraklığında yüzeyler ve malzeme dostu sonuçlar elde edin. Lazer (ler), alevle parlatmaya giden kenarların veya deliklerin etrafını otomatik olarak kaplayarak kalıntısız bir yüzey sağlar.

Hassas kaplama için lazer destekli çözüm


İster yapısal cam, yalıtımlı cam veya cam kenarlarının görünür olduğu diğer uygulamalar olsun, yenilikçi lazer teknolojisine sahip LEA, bağımsız bir sistem veya bir üretim hattının parçası olarak etkileyicidir. Cam, değiştirme süreleri olmadan işlenir ve makine kolay, kullanıcı dostu bir işlem sunar. Tamamen ağa bağlandığında, kod çözme özellikleri PPS veya ERP yazılımından kopyalanabilir veya makineye çağrılabilir veya manuel olarak girilebilir.

Özellikleri

 

  • Düz cam veya lamine camın lazerle esnek, tahribatsız kenar kaplaması

  • Cam yüzeye zarar vermeden kaplamanın ultra ince çıkarılması

  • Çizik veya olumsuz mekanik etkiler olmadan yüksek kenar kalitesi

  • Yüksek proses güvenilirliği

  • Tüm boyutlar için yüksek hassasiyet (maks. Boyut 25.000 x 3.600 mm)

  • Bir hat konfigürasyonunun veya bağımsız bir sistemin parçası olarak tamamen ağa bağlanabilir Sezgisel HMI (4.0 tabanlı)

  • Tek parça veya seri üretim için esnek kullanım


Fonksiyonel Açıklama


Dekore edilecek cam otomatik olarak LEA'ya aktarıldıktan veya dikey işleme düzlemine manuel olarak yerleştirildikten sonra cam sisteme taşınır. Lazer, spesifikasyonlara uygun olarak tam olarak konumlandırılır ve camın kaplamasını açar. Herhangi bir geçiş süresi olmaksızın, bir veya daha fazla lazer (konfigürasyona bağlı olarak) camın kaplamasını çözer.